مسکن عمارت

مشاوره تخصصی املاک
10چالش اصلی معاملات املاک و مستغلات
نویسنده:
31 جولای 14

10چالش اصلی معاملات املاک و مستغلات
1. افزایش سن جمعیت جهان. بچه هایی که در دوران افزایش زاد و ولد متولد می شوند وقتی به سن پیری می رسند ،رفته رفته بر بازار مسکن به عنوان مثال افزایش تقاضا برای خانه های بزرگتر چند خوابه، تاثیر می گذارند. همچنین این افزایش سن حاکی از تغییراتی در املاک تجاری، از خرده فروشی گرفته تا مراکز بهداشتی و درمانی است ، تا پاسخگویی نیازهای این جمعیت بزرگ باشد.”ما درمورد موج عظیمی از سالمندان صحبت می کنیم که به روش های مختلفی کار های خود را انجام می دهند ، که بر نحوه طراحی امکانات تاثیر می گذارد”. سالخوردگی جمعیت به طور بالقوه بر سرمایه های کشورتاثیر می گذارند زیرا مشارکت کنندگان سرمایه به مصرف کنندگان سرمایه تبدیل می شوند.
2. بار سنگین بدهی های دانشجویی . هنگامی که یک دانشجو با 000 25 دلار بدهی در حال فارغ تحصیل شدن است سایر مخارج خود را تا حد زیادی محدود می کند بنابراین تمایل کمتری به تشکیل خانواده دارد. در حال حاضر تعداد زیادی از فارغ التحصیلان دوباره به سوی والدین خود باز می گردند واین امر بر بازار مسکن تاثیر می گذارد.

3. بودجه عمومی. که تخصیص کم بودجه دولتی و سیستم بازنشستگی استانی ، چالشهایی را پیش روی بازار مسکن قرار می دهد ، همچنین هزاران میلیارد برای سرمایه گذاری در زیرساخت ها مورد نیاز است. مناطقی که در آن مشکلات مالی شدیدی وجود ندارد ایجاد زیر ساخت ها و سرمایه گذاری هایی که کیفیت زندگی مردم را بهبود می بخشد سرمایه گذاری در املاک و مستغلات را افزایش می دهد. در همین حال، مشارکت بخش خصوصی و دولتی با دولت ها و مراکز استانی می تواند بودجه دولتی گسترش زیر ساخت های نسل های آینده را افزایش دهد.

4. تغییر تقاضا برای فضای های اداری. بیشتر کارمندان کارهای خود را از راه دور انجام می دهند و بعضی مواقع سری به دفتر کار خود می زنند. واین امر نیاز کلی به فضاهای اداری را کاهش می دهد. . “شرکتهایی مانند سیسکو از 200 متر مربع به ازای هر کارمند به 50 و 60 مترمربع رسیده است . “.وبرای آن است که فناوری کنترل کار از راه دور به یک روش رایج تبدیل می شود. وقتی مستاجران اصلی اجاره نامه 10 تا 15 ساله را امضا می کنند، آنها به احتمال زیاد فضاهای کاری خود را 30٪ تا 40٪. کاهش می دهند. ساختمان های کمتری برای فضاهای اداری مورد نیاز خواهد بود، بنابراین سرمایه گذاران باید انتظارات واقع بینانه ای نسبت به آینده داشته باشند.

5. تغییر تقاضا برای مکان های خرده فروشی. خرده فروشان آنلاین بازار، مراکز سنتی فاقد امکانات اینترنت را دگرگون کردند. در سال های اخیر حجم فروش آنلاین رو به افزایش است، و شرکت ها سعی در سازماندهی مجدد فروشگاه های خود برای انطباق با فناوری های جدید دارند.

6. نقدینگی در بازار سرمایه املاک. صدها میلیارد دلار وام املاک تجاری برای سرمایه گذاری مجدد در سه تا هفت سال آینده مورد نیاز است اما وام دهندگان کمتری توانایی ارائه این سرمایه را دارند. “، نقدینگی املاک و ساختمان های تجاری با مطالبات سرمایه ای دولت و شروط سختگیرانه وام دهندگان که دریافت مبلغ مورد نیاز برای سرمایه گذاری را دشوار می سازند، تشدید می شوند. در حال حاضر املاک موجود در بازارهای کوچک تر، آن دسته از املاکی که فضاهای خالی زیادی دارند و املاکی با رهن گذاران ناتوان دچار کمبود سرمایه هستند.

7. تغییرات جهانی و ابهامات و بلاتکلیفی ها. بحران مالی اروپا و کاهش رشد اقتصاد چین است بر شرکت های سراسر جهان تاثیر می گذارند. عدم اطمینان شرکتها بر تصمیمات معاملات ملکی تاثیر می گذارد.

8. ثبات و دوام بیشتر. در حال حاضر ثبات و دوام محل کار به عنوان یک موضوع مورد توجه است مثلا تجارت های بیشتر نگران ذخیره آب و انرژی ، ایجاد یک محیط کار سالم برا ی کارمندان و توجه بیشتر به دوام موادی است که استفاده می کنند.
9. املاک تجاری گران قیمت .موضوع نگران کننده ای که وجود دارد این است که املاکی با اجاره های بالاتر در بازار های قوی بیشتر از حد قیمت گذاری می شوند. سرمایه گذاران هم بیش از کسانی که به بازارهای کوچک تر و ساختمان های نسبتا مطلوب روی آوردند، به این املاک سرازیر شدند. همچنین، بعد از شیب تند قیمت ها که شروع آن از سال 2008 بود، مردم ارزش بالاتر را در کیفیت بهتر مشاهده کردند و پولها به املاکی با کیفیت بهتر سرازیر شد. “سومین دلیل این است که سرمایه گذاران به دنبال یک پناهگاه امن برای پول های خود در آشفته بازار سرمایه هستند ” که مخاطرات آن را دست کم گرفته اندو قیمت گذاری بهترین املاک و مستغلات مانند اوراق قرضه در حالی که ابهامات قابل توجهی برای اجاره هنوز وجود دارد.
10.بن بست های سیاسی.امروزه برای حل برخی از مسائل اساسی املاک و مستغلات ، توافق نظر گسترده ای مورد نیاز است. “بن بست های سیاسی ابهامات نحوه حل مشکلات بزرگ ” از جمله زیرساخت های مالی و سیستم بازنشستگی عمومی را افزایش می دهد. ما نیاز به گفتمان مدنی” داریم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current day month ye@r *